Kategori arşivi: BTSO OSB

Cumhuriyet Başsavcısı Sait Gürlek Bursa TSO OSB’yi Ziyaret Etti

Bursa Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Sait Gürlek, “Duruşmaların hızlı bir şekilde halledilmesi değil, zamanında ve güvenilir şekilde yapılması önemli bir hale geldi” dedi.

BTSO OSB kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Bursa TSO OSB’den Nano Teknoloji Semineri

Bursa TSO Organize Sanayi Bölgesi’nin sanayicilere yönelik düzenlediği “Avrupa Birliği 7. Çerçeve Programı Nano Teknoloji” konulu seminerde AB’ye üye ülkelerdeki firmaların uluslar arası Ar-Ge işbirlikleri yaparak, küresel piyasalardaki rekabet gücünü arttırmanın yolları anlatıldı

BTSO OSB kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Sanayide Asansör Denetimlerini MMO Yapacak

Bursa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikalarda kullanılan asansörlerin yıllık bakım ve kontrolleri Makine Mühendisleri Odası Bursa Şubesi tarafından yapılacak. Konuyla ilgili anlaşma geçtiğimiz günlerde BTSO OSB ile MMO Bursa Şubesi arasında yapıldı. Anlaşmaya Makine Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Başkanı İbrahim Mart … Okumaya devam et

BTSO OSB kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dilek, BTSO OSB’yi Ziyaret Etti

Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kamil Dilek ve çeşitli fakültelerin Dekanları, BTSO Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Ali Uğur ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.

BTSO OSB kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Temiz Üretim ve Eko Verimlilik

BTSO Organize Sanayi Bölgesi tarafından düzenlenen ve 26 Ocak Perşembe günü gerçekleştirilecek toplantıda, “Temiz Üretim / Eko Verimlilik” konusu ele alınacak.

BTSO OSB kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

BTSO OSB Yönetimi, Emniyet Müdürü Kâhya’yı Ziyaret Etti

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Organize Sanayi Bölgesi (BTSO OSB) yönetim kurulu üyeleri, İl Emniyet Müdürlüğü görevine yeni atanan Ali Osman Kâhya’yı makamında ziyaret etti.

BTSO OSB kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Üniversite-Sanayi İşbirliğine BTSO OSB’den Önemli Katkı

Bursa’nın yıllardır özlem duyduğu üniversite-sanayi işbirliğine yönelik adımlar hızlandı. Bu yıl 50. yaşını kutlayan Türkiye’nin OSB’si konumundaki Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Organize Sanayi Bölgesi (BTSO OSB) ile Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) arasında tekstil ve otomotiv sektör temsilcilerinin katılımıyla arama … Okumaya devam et

BTSO OSB, Bursa Teknik Üniversitesi kategorisine gönderildi | ile etiketlendi | Yorum bırakın

İş Sağlığı ve Güvenliği İle Risk Değerlendirilmesi BTSO OSB’de Anlatıldı…

Uluslararası Çalışma Örgütü’nün (ILO) tespitlerine göre dünyada her üç dakikada bir işçi, iş kazası veya meslek hastalığından ötürü hayatını kaybediyor. Aynı kaynağa göre her yıl dünyada ortalama 110 milyon işçi iş kazası geçirip ya da meslek hastalığına yakalanırken, bunlardan 180 … Okumaya devam et

BTSO OSB kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

BTSO OSB’deki Toplantıda Ele Alınacak…

BTSO Organize Sanayi Bölgesi tarafından düzenlenen ve 14 Aralık Çarşamba günü gerçekleştirilecek toplantıda, “İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatında Risk değerlendirilmesi ve Sektörel Uygulamalar” konusu ele alınacak.

BTSO OSB kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Elektrik Kesintisi, BOSEN Sayesinde Organize Sanayi Bölgesi’ni Etkilemedi

Bursa’da dün akşam kentin yarısını karanlıkta bırakan elektrik kesintisi sanayi bölgelerindeki üretimi de durdururken, kendi elektriğini üreten BTSO OSB, BOSEN sayesinde elektrik kesintisinden etkilenmedi.

BTSO OSB kategorisine gönderildi | , ile etiketlendi | Yorum bırakın