Kategori arşivi: Matlı Yem

Burdan Yumurta Helal Sertifikası da Aldı…

Matlı Yem AŞ Gıda Grubu ilk projesi Burdan Yumurta, Kaliteli üretim çalışmalarında Global Gıda Güvenliği Standardı olan BRC (British Retail Consortium) belgeli ilk ve tek yumurta tesisi olma başarısının ardından, İslam ülkeleri standartlar ve metroloji enstitüsü’nün (SMIIC) Türkiye’de TSE’yi yetkilendirmesi … Okumaya devam et

Matlı Yem kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Matlı Group 11 Kişilik ABD’li Heyeti Ağırladı

ABD Ankara Büyükelçiliği Tarım Müsteşarı Clay M. Hamilton ile ABD Ankara Büyükelçiliği Tarım Ateşesi Rachel Nelson  ve beraberindeki 11 kişilik heyet, Bursa’da yürüttükleri temaslar kapsamında Matlı Group Tesisleri’nde incelemelerde bulundular.

Matlı Yem kategorisine gönderildi | , , , , , , , ile etiketlendi | Yorum bırakın

MATLI Gurubu Veteriner Hekimliğinin 250. Yılını Kutladı

Bursa Veteriner Hekimler Odası tarafından organize edilen ‘Veteriner Hekimliğin 250. Yılı Gala Yemeği’ne sponsor olan Matlı Grubu, düzenlenen gecede Bursalı veteriner hekimlerle bir araya geldi.

Matlı Yem kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Ömer Matlı Hayvansal Üretim Eğitim Araştırma Merkezi’nden, “Hayvan Besleme Semineri”

Ömer Matlı Hayvansal Üretim Eğitim Araştırma Merkezi, Manyas’ın Akçaova Köyü’nde, köy halkına yönelik olarak “Hayvan Besleme Semineri” düzenledi.

Matlı Yem kategorisine gönderildi | , ile etiketlendi | Yorum bırakın

BURDAN Yumurta Perakende Fuarı’na Damga Vurdu

Türkiye’nin en genç yumurta markası olan ‘Burdan’, ilk ciddi sınavını ‘Yerel Zincirler Buluşuyor’ organizasyonunda verdi. Burdan, açtığı stantta ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Burdan Yumurta standını ziyaret eden Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker de, firma yetkililerine başarılar diledi.

Matlı Yem kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

MATLI GRUBU’nun Avusturalyalı Konukları

Avustralya’nın Victoria eyaletinden Türkiye’ye gelen büyükbaş hayvan yetiştiricilerinden oluşan 23 kişilik heyet, Karacabey’de Matlı Grubu bünyesinde hizmet veren Ömer Matlı Hayvansal Üretim, Eğitim ve Araştırma Merkezi’ni ziyaret etti. Çiftliğin üretim teknolojisine övgüler yağdıran heyet üyeleri, ticari işbirliklerine hazır olduklarını söylediler. … Okumaya devam et

Matlı Yem kategorisine gönderildi | Yorum bırakın