Kategori arşivi: Bilen Patent

Kocakuşak: Bursa’da Marka Başvuruları Yeterli Değil

Türk Patent Enstitüsü(TPE) verilerine göre 2011’de Türkiye’nin 120 bin marka başvurusuyla ilk kez Avrupa’da birinci olmasını başarı olarak değerlendiren Bilen Patent Yönetim Kurulu Eş Başkanı Ömer Kocakuşak, buna karşın Bursa gibi ekonomiye yön veren bir kentin marka başvurusunda dördüncü sırada … Okumaya devam et

Bilen Patent kategorisine gönderildi | ile etiketlendi | Yorum bırakın

Sınai Haklarını Korumak İsteyen Firmalara Bilen Patentten Fırsat

Sınai hakların her geçen gün daha da önemli hale geldiği günümüzde marka, patent ve endüstriyel tasarım konularında faaliyet gösteren Bilen Patent, tasarım tesciline teşvik amacıyla bir kampanya başlattı.

Bilen Patent kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

“Kalorifer Sistemleri İçin Radyotör Buluşu” Oldu

Sınai haklara dikkat çekmek için “Başımıza İcat Çıkartın” sloganıyla, Türkiye’de bir ilk olan İcatlar 2011 Fuarı’na damga vuran Bilen Patent, standa başvurarak ücretsiz patent yazılımı kazanan buluşçuları açıkladı.

Bilen Patent kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

DOSABSİAD ve Bilen Patent’ten İnovasyon Semineri…

İnovasyon konusunda dünyada 67’nci sırada yer aldığı ifade edilen ülkemizde, son yıllarda patent, marka ve faydalı model çalışmaları giderek hız kazanıyor. İş dünyası fikri mülkiyet haklarını koruması ve inovasyon konusuna ilgisini yoğunlaştırıyor.

Bilen Patent, DOSABSİAD kategorisine gönderildi | ile etiketlendi | Yorum bırakın

Sınai Haklara Dikkat Çekmek İsteyen Bilen Patent “İcatlar 2011 Fuarı”nda Ücretsiz Patent Yazılımına Başvuran Talihlileri Ocak Ayı Sonunda Açıklayacak.

İcatlar 2011’ fuarına katılan ve “Başımıza icat çıkartın” sloganıyla damga vuran Bilen Patent, fuarda ücretsiz patent yazılımı için başvuru yapan buluş sahipleri arasından çekilişle belirlenecek 3 buluş sahibini ocak ayı sonunda açıklayacak. 

Bilen Patent kategorisine gönderildi | ile etiketlendi | Yorum bırakın

Bilen Patent “Başımıza İcat Çıkartın” Sloganıyla Fuarda…

Türkiye’de bir ilk olan İcatlar 2011 Fuarı’na Bilen Patent “Başımıza İcat Çıkartın” sloganıyla damga vururken, Bilen Patent tarafından buluş sahipleri arasından ilk üçe girenlere ücretsiz patent yazılacak. “Başımıza İcat Çıkartın” sloganı ile fuara damga vuran Bilen Patent, 4 Aralık tarihine … Okumaya devam et

Bilen Patent kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Fuar Nedeniyle Buluş Sahiplerine Ücretsiz Patent Yazılımı

Bilen Patent kategorisine gönderildi | Yorumlar Kapalı

Firmalara Marka Tescili Çağrısı…

Globalleşen dünyada ekonomilerin gelişmesinde önemli katkı sağlayan ve sınai haklar olarak isimlendirilen marka, patent ve endüstriyel tasarım konularına ilgi her geçen gün artarken, bu alanda faaliyet gösteren Bilen Patent, marka tescilini teşvik etmek amacıyla bir kampanya başlattı. Bilen Patent Yönetim … Okumaya devam et

Bilen Patent kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Bilen Patent 7 Yaşında

Marka ve patent konularında Bursa ve Türkiye’nin öncü kuruluşlarından olan Bilen Patent, 7. Kuruluş yıl dönümünü, çalışanları ve ailelerinin katıldığı yemekli organizasyonla kutladı.

Bilen Patent kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Sınai Haklara İlgi Artıyor

Ekonomilerin gelişmesinde önemli göstergelerden biri olan ve sınai haklar olarak isimlendirilen marka, patent ve endüstriyel tasarım konularına ilgi her geçen gün artarken, bu alanda ulusal bir marka olan Bilen Patent’in müşteri sayısı da 3 bini aştı.

Bilen Patent kategorisine gönderildi | Yorum bırakın