Kategori arşivi: ASKON

ASKON’da Görev Dağılımı Yapıldı…

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Bursa Şubesi’nde 18 Şubat tarihinde gerçekleşen genel kurul ve seçimlerde belirlenen Yönetim Kurulu görev dağılımını yaptı.

ASKON kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

ASKON’da Ali Tombaş Güven Tazeledi

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Bursa Şubesi Genel Kurulu’nda üyelerinin tamamının desteğini alan Ali Tombaş, ASKON Bursa Şubesi Başkanlığına yeniden seçilerek güven tazeledi.

ASKON kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

ASKON 2012’deki Risklere Dikkat Çekti…

Çin’deki üretimin fazlalığından dolayı küresel anlamda bir mal sıkıntısı olduğunu söyleyen ASKON Bursa Şubesi Başkanı Ali Tombaş, bu durumun Türkiye’de ciddi bir ihracat azalmasına neden olduğunu ifade etti.

ASKON kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Bursalı Sanayici ve İşadamlarına Göre Enflasyondaki Artış Dolardan Kaynaklandı

Türkiye’nin 2011 yılı enflasyonunun çift haneli rakamlarla kapatmasını yorumlayan Bursalı sanayici ve işadamları, 2008 yılının ardından yeniden yüzde 10’un üzerine çıkan tüketici ve üretici fiyat endeksindeki artışın dolar kurundaki yükselişe bağladılar.

ASKON, BURSAGİAD, DOSABSİAD, TÜMSİAD kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

ASKON Bursa Şubesi’nde Önemli Yapılanma

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Bursa Şubesi bünyesinde oluşturulan komisyonlar ve sektörlerin başkanları belli oldu. ASKON Bursa Şube Başkanı Ali Tombaş, yeni ekiple ASKON Bursa’nın fark yaratacağını söyledi.

ASKON, Genel kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Sivil Toplum Örgütlerinden Teröre Ortak Tepki…

Terörörgütü PKK’nın Hakkari’de dün gece birçok güvenlik noktasına gerçekleştirdiğisaldırılar sonucu 24 askeri şehit olması, 18 askerin de yaralanması Türkiyekamuoyunda infial yarattı.

ARSİYAD, ASKON, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi, BUMİAD, BURSAGİAD, DOSABSİAD, MAKSİFED, MÜSİAD, Şoförler Odası, TESİAD, TÜMSİAD, Uluslararası Lions Kulübü Dernekleri 118-K Yönetim Çevresi kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

ASKON Mobilya Çalıştayı Hazırlıklarını Hızlandırdı…

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Bursa Şube Başkanı Ali Tombaş İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş ziyaret ederek hazırlık çalışmaları devam eden mobilya çalıştayı ile ilgili görüşmelerde bulundu. Tombaş, ASKON Bursa Şubesi tarafından önümüzdeki günlerde gerçekleştirmeyi planladıkları mobilya çalıştayı  detayları hakkında … Okumaya devam et

ASKON kategorisine gönderildi | , ile etiketlendi | Yorum bırakın

ENERJİ VERİMLİLİĞİ ASKON’UN DA GÜNDEMİNDE…

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) ev sahipliğinde Ördekli Kültür Merkezi’nde enerji verimliliği semineri gerçekleştirildi. ASKON üyelerine enerji verimliliğini anlatan Enerji Verimliliği Derneği (ENVERDER) Bursa Şube Başkanı Dr. Müh. Mustafa Uysal, “İş adamlarımızı enerji verimliliğine teşvik etmeli ve yatırımlar yapmalarını … Okumaya devam et

ASKON, ENVERDER kategorisine gönderildi | , , , ile etiketlendi | Yorum bırakın

ASKON Divan Toplantısı Fethiye’de Gerçekleştirildi

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanlığı tarafından düzenlenen ve bu yıl 6’ncısı yapılan Divan Toplantısı, Genel Merkez yöneticileri ve şube başkanlarının katılımıyla 23-25 Eylül tarihleri arasında Fethiye’de gerçekleştirildi.

ASKON kategorisine gönderildi | ile etiketlendi | Yorum bırakın

Tombaş, Yerel Yöneticilerin Tarıma Arazilerini Koruma Konusunda Daha Hassas Olmalarını İstedi

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Bursa Şubesi Başkanı Ali Tombaş, dernek olarak mobilya ve tekstil sektörünün sorunlarının masaya yatırılacağı iki çalıştay düzenleyeceklerini belirterek, bu konuda etkin bir görev üstleneceklerini bildirdi. Avrupa’da yaşanacak bir krizin Türkiye’yi etkileyeceğini belirten Tombaş, “Patlayacak … Okumaya devam et

ASKON kategorisine gönderildi | ile etiketlendi | Yorum bırakın