Kategori arşivi: BURSAGİAD

Genç İşadamları Kahvaltıda Bir araya Geldi…

İş dünyasının önde gelen isimleri kahvaltıda buluştu. Bursa Genç İşadamları Derneği (BURSAGİAD) Başkanı Nilüfer Çevikel’in vermiş olduğu kahvaltıda Türkiye’nin önemli sanayici ve işadamları biraraya gelerek iş dünyası ve Türkiye’nin gündemi hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

BURSAGİAD kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Ticaretin Değişen Kurallarına İnceleme…

Gerek sanayici ve tüccarları, gerekse profesyonel yöneticileri yakından ilgilendiren 1535 maddelik Yeni Türk Ticaret Kanunu 1 Temmuz 2012 itibariyle yürürlüğe giriyor. Yeni düzenlemelerin gerekliliğini yerine getirmek için ise bugünden hazırlanmak gerekiyor. Yeni Türk Ticaret Kanunu’nun (TTK) iş hayatına getirdiği yenilikler … Okumaya devam et

BURSAGİAD kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

TÜGİK Başkanı Erkan Güral’a Genel Kurul Öncesi BURSAGİAD’tan Tam Destek…

Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Kurulu öncesi Bursa’ya gelen TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral,  BURSAGİAD Başkanı ve TÜGİK Yönetim Kurulu Üyesi Nilüfer Çevikel’in konuğu oldu.

BURSAGİAD kategorisine gönderildi | ile etiketlendi | Yorum bırakın

Bursa Genç İşadamları’ndan BUSİAD Başkanı’na Tebrik Ziyareti…

Bursa Genç İşadamları Derneği (BURSAGİAD) Başkanı Nilüfer Çevikel ve yönetim kurulu üyeleri Bursa Sanayici ve İşadamları Derneği (BUSİAD) Yönetim Kurulu Başkanlığını üstlenen Oya Coşkunöz Yöney’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BURSAGİAD kategorisine gönderildi | ile etiketlendi | Yorum bırakın

Bursa’nın “Genç ve Girişimci İşadamları” İşbirliğine Hazır!

Bursa Genç İşadamları Derneği (BURSAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Çevikel ve çalışma arkadaşları, Bursa Girişimci İş Adamları Derneği (BUGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı görevini üstlenen Ali Fuat Er ’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

BURSAGİAD kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Geleceği Planlayan ‘AMERS’de, BURSAGİAD Farkı…

Bahçeşehir Üniversitesi Amerikan Araştırmaları Merkezi (AMERS) Danışma  Kurulu 2012 açılış toplantısında bir araya geldi. Kurula yeni katılan üyelerin tanıtılarak son dönem faaliyetlerinin açıklandığı toplantıda, gerçekleştirilecek projelerle ilgili detaylı bilgiler verildi. Milliyet Gazetesi Köşe Yazarı Sami Kohen, Erdem Holding  Yönetim Kurulu … Okumaya devam et

BURSAGİAD kategorisine gönderildi | , , , ile etiketlendi | Yorum bırakın

Yeni Yarıyılda Bahçeşehir’de 3 Yeni Program…

Bahçeşehir Üniversitesi, DOSAB ve DOSABSİAD ortaklığıyla başlattığı BursaMBA Yüksek Lisans Programlarının ilk yarıyılının tamamlanması ve yeni yarıyılda açılacak olan İnsan Kaynakları,  Lojistik Yönetimi ve Tedarik Zinciri ile Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi programlarının tanıtımı amacıyla Almira Otel’de bir basın toplantısı … Okumaya devam et

BURSAGİAD, DOSABSİAD kategorisine gönderildi | , , ile etiketlendi | Yorum bırakın

Bursalı Sanayici ve İşadamlarına Göre Enflasyondaki Artış Dolardan Kaynaklandı

Türkiye’nin 2011 yılı enflasyonunun çift haneli rakamlarla kapatmasını yorumlayan Bursalı sanayici ve işadamları, 2008 yılının ardından yeniden yüzde 10’un üzerine çıkan tüketici ve üretici fiyat endeksindeki artışın dolar kurundaki yükselişe bağladılar.

ASKON, BURSAGİAD, DOSABSİAD, TÜMSİAD kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

BURSAGİAD’dan Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya’ya Ziyaret

Bursa Genç İşadamları Derneği (BURSAGİAD) Başkanı Nilüfer Çevikel ve yönetim kurulu üyeleri Bursa Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Ali Osman Kahya’ya “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundular.

BURSAGİAD kategorisine gönderildi | ile etiketlendi | Yorum bırakın

Bursalı Sanayicilerden İşsizlik Yorumu (EK)

Bursa Genç İşadamları Derneği Başkanı (BURSAGİAD) Başkanı Nilüfer Çevikel, Eylül ayında yüzde 8,8′e gerileyen ve son 10 yılın en düşük seviyesini gören işsizlik oranlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

BURSAGİAD, TÜMSİAD kategorisine gönderildi | Yorum bırakın