Kategori arşivi: MÜSİAD

MÜSİAD Gençlik Kurulu Yeni Göreve Hazır…

MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Hasan Çepni, “Gençliğe güvenmemiz gerekiyor. MÜSİAD’ın genç üyeleri devletimizin geleceği olduğunun bilinci ve inancıyla görevlerinden şeref duymalıdır” dedi.

MÜSİAD kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Recep Altepe: Hedefimiz Hizmetlerle İz Bırakmak

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi’ni ziyaret eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, “Hedefimiz huzurlu, bilinçli bir toplum oluşturarak yaptığımız hizmetlerle Bursa’da iz bırakmak” dedi.

Bursa Teknik Üniversitesi, MÜSİAD kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

MÜSİAD’dan Bir Sosyal Sorumululuk Projesi Daha…

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi bir sosyal sorumluluk projesini daha hayata geçirdi. Bursa’da MÜSİAD tarafından başlatılan ve yaklaşık 40 okulda devam edecek olan “Bilinçli Gıda Satınalma ve Tüketimi” seminerleri başladı.

MÜSİAD kategorisine gönderildi | ile etiketlendi | Yorum bırakın

MÜSİAD’tan Gençlik Şurasına Destek…

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın talimatlarıyla bakanlık müşavirleri, mayıs ayında gerçekleştirilecek Gençlik Şurası’nın ön hazırlıklarını yapmak ve görüş alışverişinde bulunmak üzere Bursa’ya geldi.

MÜSİAD kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

MÜSİAD’ta Hasan Çepni Güven Tazeledi…

MÜSİAD Bursa Şubesi’nin 16. Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Genel Kurul’da Hasan Çepni yeniden Bursa Şubesi Başkanlığına seçilirken, Yönetim Kurulu da, Mehmet Sami Mekikçi, Osman Arıcı, Aytekin Koç, Yakup Kayıhan, Rıdvan İmamoğlu, Hilmi Gülcemal, Hasan Şahintürk, Kemal Ermiş, Şükrü Küçükyoldaş, … Okumaya devam et

MÜSİAD kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

MÜSİAD Yönetimi Anayasa Turlarına BUGİAD İle Devam Etti

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi Başkanı Hasan Çepni, Türkiye ekonomisini omuzlayan sivil toplum kuruluşlarının başında gelen SİAD’lara dikkat çekerek, “Türkiye’nin anayasa çalışmasının altını doldurması lazım. 2023 hedeflerine ulaşabilmek adına, mevcut sorunların ortadan kaldırılması için bu önemli fırsatın … Okumaya devam et

MÜSİAD kategorisine gönderildi | ile etiketlendi | Yorum bırakın

MÜSİAD Bursa Şubesi’nden Bursa Müftüsü Prof. Dr. Ay’a “Hayırlı Olsun” Ziyareti…

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet Bursa İl Müftülüğü görevine atanan Prof. Dr. Mehmet Emin Ay’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundular.

MÜSİAD kategorisine gönderildi | ile etiketlendi | Yorum bırakın

MÜSİAD’tan Yeni Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya’ya Ziyaret…

Bursa’nın yeni Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) gibi önemli STK’ların ülkenin ticari faaliyetlerinde geri kalmışlığına çözüm olacağını düşündüğünü söyledi.

MÜSİAD kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

BTÜ İle Sanayinin Buluşması Devam Ediyor…

Bursa Teknik Üniveristesi (BTÜ) ve Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi, üniversite-sanayi işbirliğinin temellerinin atılmasının yanında, sanayinin ihtiyaç duyduğu eğitimli, teknik eleman ihtiyacının karşılanmasına da önemli katkılar sağlayacak arama toplantısı düzenledi.

Bursa Teknik Üniversitesi, MÜSİAD kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

MÜSİAD Bursa Şubesi Hizmet Sektörünü Masaya Yatırdı…

Türk Telekom (TT) Bursa Bölge Müdürü Ahmet Yanbay, Türk Telekom’um diğer telekomünikasyon şirketleriyle rekabet ederken, bir yandan da onların alt yapılarını sağladığını söyledi. Yanbay, “Bu sektördeki rakiplerimiz aynı zamanda bizim müşterimiz” dedi.

MÜSİAD kategorisine gönderildi | , ile etiketlendi | Yorum bırakın