DOSABSİAD’dan Türk Sporuna Önemli Katkı

Ay yıldızlı bayrağı ve Bursa’yı 2012 Londra Olimpiyatları’nda temsil edecek milli boksör Bahram Muzaffer’e Olimpiyatlar öncesi DOSABSİAD’lı işadamlarından destek geldi.DOSABSİAD’DAN TÜRK SPORUNA ÖNEMLİ KATKI
MİLLİ BOKSÖR BAHRAM MUZAFFER, LONDRA OLİMPİYATLARI’NA İŞADAMLARININ DESTEĞİNİ ALARAK GİDİYOR
3 Temmuz 2012
BURSA- Ay yıldızlı bayrağı ve Bursa’yı 2012 Londra Olimpiyatları’nda temsil edecek milli boksör Bahram Muzaffer’e Olimpiyatlar öncesi DOSABSİAD’lı işadamlarından destek geldi.
27 Temmuz’da yapılacak 2012 Londra Olimpiyatları vizesi alan Bursa’nın gururu 81 kilodaki boksör Bahram Muzaffer, Olimpiyatlara Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (DOSABSİAD) desteğini alarak gidiyor. DOSABSİAD milli boksöre Olimpiyatlar öncesi maddi ve manevi destekte bulundu.
Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, Boks Federasyonu Bursa İl Temsilcisi Ertuğrul Kaplan ile çeşitli illerin boks temsilcilerinin yer aldığı ziyarette konuşan DOSABSİAD Başkanı Selim Yedikardeş, Bahram’ın ay yıldızlı bayrağı göndere çekerek altın madalya ile Türkiye’ye döneceğine inandığını söyledi. Yakalanacak başarıya herkesin destek vermesi gerektiğini belirten Yedikardeş, “Çorbada bizim de tuzumuz olsun istedik. Sanayi bölgeleri sadece maddi konuların görüşüldü alanlar değil. Spora ve sporcularımıza da tüm gücümüzle destek olmaya çalışıyoruz. Ay yıldızlı bayrağımıza ve Türk sporuna katkıda bulunmak boynumuzun borcu. Döndüğünde başarısını en iyi şekilde taçlandırırken de Bahram’ın yanında yer alacağız” dedi.
DOSABSİAD’ın desteğinin takdire şayan olduğunu kaydeden Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç de, bu durumu sadece Bahram’a yapılan destek olarak değil, Türk sporunu sanayicilerin ve işadamlarının sahiplenmesi olarak tanımladı. Türk boksunun Londra’da Bahram ile yeniden doğacağını vurgulayan Gözgeç, rengi ne olursa olsun Bahram’ın olimpiyatlardan madalya ile döneceğine inandığını dile getirdi.
Boks Federasyonu Bursa İl Temsilcisi Ertuğrul Kaplan da, Bahram’a Londra Olimpiyatları’nda başarılar dilerken, sanayiciler olarak Türk sporunun her zaman yanında olduklarını ifade etti.
DOSABSİAD’lı işadamlarına katkılarından ötürü teşekkür eden Milli Boksör Bahram Muzaffer, olimpiyatlardan madalya ile dönme sözü verdi. Toplantı sonunda DOSABSİAD Başkanı Selim Yedikardeş, temsili çeki Bahram Muzaffer’e verdi.

Fotoğraflar

  • Facebook
  • Twitter
  • FriendFeed
  • RSS
  • Google Bookmarks
  • StumbleUpon
  • del.icio.us
  • MySpace
  • Live
  • Add to favorites
Bu yazı DOSABSİAD kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.