BUMİAD’ın İftar Yemeği SİAD’lar Zirvesine Dönüştü

Bursa Mühendis ve Mimar İş Adamları Derneği’nin (BUMİAD) CHA CHA Restoran’da düzenlendiği iftar yemeği, Bursa’daki 9 sivil toplum kuruluşu başkanları ve yöneticilerini bir araya getirdi.
BUMİAD’IN İFTAR YEMEĞİ SİAD’LAR ZİRVESİNE DÖNÜŞTÜ
BURSA – Bursa Mühendis ve Mimar İş Adamları Derneği’nin (BUMİAD) CHA CHA Restoran’da düzenlendiği iftar yemeği, Bursa’daki 9 sivil toplum kuruluşu başkanları ve yöneticilerini bir araya getirdi.
Bursa Mühendis ve Mimar İş Adamları Derneği’nin, CHA CHA Restoran’da düzenlediği iftar yemeğine BUMİAD yöneticileri ve üyelerinin yanı sıra, Bursa’da faaliyet gösteren 9 sivil toplum kuruluşunun başkanları ve temsilcileri de katıldı. Eski Devlet Bakanı ve Başbakan Eski Yardımcısı Ertuğrul Yalçınbayır’ın onur konuğu olarak katıldığı gecede söz alan BUMİAD Başkanı İlker Özaslan, düzenlenen iftar yemeğiyle birlikte BUMİAD üyeleri ve ailelerinin yanı sıra STK temsilcilerini de bir araya getirmekten dolayı mutlu olduklarını söyledi. Keyifli sohbetlerin yapıldığı organizasyonda Başbakan Eski Yardımcısı ve Meclis Anayasa Eski Komisyon Başkanı Ertuğrul Yalçınbayır’da, 12 Eylül’de yapılacak Anayasa değişikliği referandumuna ilişkin bir konuşma yaptı ve konukların sorularını yanıtladı.
Bursa Mühendis ve Mimar İşadamları Derneği’nin düzenlediği iftar yemeğine, Rumelili Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği (RUMELİSİAD), Genç Sanayici ve İşadamları Derneği (GESİAD), Bursa Sanayicileri ve İşadamları Derneği (BUSİAD), Artvin Sanayici, İş Adamları, Yönetici ve Serbest Meslek Mensupları Derneği (ARSİYAD), Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İşadamları Derneği (DOSABSİAD), Bursa Girişimci İşadamları Derneği (BUGİAD), Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi, Türkiye Küçük ve Orta ölçekli işletmeler, Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı (TOSYÖV) Bursa Şubesi ve Bursa İş Kadınlar ve Yöneticileri Derneği’nin (BUİKAD) Başkanları ve yöneticileri katıldı.
Fotoğraflar

BUMİAD Başkanı İlker Özaslan

BUMİAD Başkanı İlker Özaslan ve eşi Şükriye Özaslan

İlker Özaslan,Ertuğrul Yalçınbayır ve Naci Şahin

RUMELİSİAD Başkan Yardımcısı Naci Şahin ve eşi Nermin Şahin

GESİAD Başkanı Bahadır Özgün ve eşi Elif Özgün

Hayri-Aysel Aydemir

Gülçin-Hüseyin Ertaş

ARSİYAD Başkanı Mahmut Demiröz ve eşi Neşe Demiröz

Başbakan Eski Yardımcısı Ertuğrul Yalçınbayır

BUGİAD Yönetiminden Bilal Koç ve Şakir Umutkan

Derya-Gaye Kangal

Aytekin Koç, Harun Pınarbaşı

Tuğrul Karasarlıoğlu ve Basri Tüfekçioğlu

Serdar-Ayşegül Alat

TOSYÖV Bursa Başkanı Naci Süzgün ve eşi Hülya Süzgün

Ayça-Oğuzalp Güler

Birgül-Ali Yavuz Kaya

Rüştü-Samiye Süslü

Türkay-Birsen Yeter ve kızları Duygu

Süleyman Kara ve kızı Esra Kara

Yelda-Ertuğrul Akagündüz

iftar yemeği genel görüntü

iftar yemeği

iftar yemeği genel

  • Facebook
  • Twitter
  • FriendFeed
  • RSS
  • Google Bookmarks
  • StumbleUpon
  • del.icio.us
  • MySpace
  • Live
  • Add to favorites
Bu yazı BUMİAD kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.