Bülten Takibi

BPR Bülten Servisi, Yakamoz Reklam Halkla İlişkiler Tanıtım Ltd. Şti’nin bir hizmetidir. Basın kuruluşları www.bprbulten.com adresinde yayınlanan haber bültenlerine, haber fotoğraflarına kolayca ve hızlı biçimde ulaşabilirler.

BPR’nin servis ettiği haberleri düzenli ve sorunsuz biçimde takip edebilmek için www.bprbulten.com adresini kısa yollarınıza kaydedebilir ve web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Anasayfa’daki bülten aboneliğini kullanabilirsiniz. Servis yapıldığında ilgili haber aynı zamanda e-posta adresine de ulaşacaktır.

Yine BPR Bülten Servisi’nin Facebook ve Twitter sayfalarına üye olarak da hızlı biçimde bültenlere ulaşabilirsiniz.

BPR BÜLTEN’İ NASIL ETKİN KULLANABİLİRSİNİZ?

BPR Tanıtım, www.bprbulten.com üzerinden hızlı biçimde bülten servis etmektedir. Günlük gazeteler, dergiler ve online yayınlar, web sitesinde yayınlanan haberleri ve fotoğrafları alarak kullanabilirler.

BPR Bülten Servisi, www.bprbulten.com sitesinde firma ve kurum bazında geçilen bültenleri arşivlemektedir. Firma ve kurum bağlantılarını kullanarak ilgili firma ve kurumun servis edilen tüm haberlerine sırayla ulaşabilirsiniz.

Yine Anasayfa’daki “Sektörel Haberler” bağlantısını kullanarak, ilgili sektörle ilgili firma ve kurumların tüm bültenlerine ulaşabilirsiniz.

Yine “Haber Ara” sorgulamasıyla aranan konu, kurum ve firmaya göre bülten araması yapılabilir.